LC Anděl Lifestyle

Proč po 50 rostou chlupy tam, kde nemají, co jsou pigmentové skvrny a dá se s tím vším něco dělat?

Za všechno může čas. Tak zní slova dávného hitu, který sice neopěvoval krásy pokožky, ale do tématu se refrén trefil přesně. Právě čas totiž může za to, že největší orgán našeho těla už začíná být po čtyřicítce trochu unavený a nestíhá účinně odrážet všechny útoky, které se na něj valí.
  →
LC Anděl Lifestyle

Cesta za plnými rty nebyla nikdy lehčí

V případě, že nechcete den co den rty vylepšovat, je zde řešení v podobě výplní. Ženy se často tohoto kroku obávají, aby jim nevznikl známý „kačeří pysk“. Ten však není nutností, často je za ním nesprávná volba estetického zákroku či kliniky. 
  →
LC Anděl Lifestyle

I nehojící se vřed může být rakovina kůže

Lidí s rakovinou kůže neustále přibývá. Odhalit ji pro laika mnohdy není snadné.
  →
LC Anděl Lifestyle

Proč šetřit s culíky, co hledat v šamponu a jak oddálit šediny ?

Rozhovor
  →
LC Anděl Lifestyle

Opar u dětí: Jak se ho zbavit ?

Co je to přesně opar? Jde o virové infekční onemocnění, jeho původcem je herpetický virus. Jeho nositelem a přenašečem je člověk. A pozor! Často jej může přenášet i člověk, který nemá žádné příznaky.
  →
LC Anděl Lifestyle

Rakovina kůže není jen melanom

Rozhovor
  →
LC Anděl Lifestyle

Tipy, jak pečovat o vlasy v těhotenství

Zejména v prvním trimestru těhotenství se k obvyklým nevolnostem může přidat i vypadávání vlasů a špatná pleť. Děje se tak zejména kvůli hormonálním změnám, ale svou roli může, v případě vlasů, hrát také štítná žláza a její dysfunkce. Jak o vlasy pečovat v průběhu těhotenství?
  →
LC Anděl Lifestyle

Inkontinence po porodu se dá řešit za pomoci laseru. Lékařka vysvětlí jak

článek
  →
LC Anděl Lifestyle

Pevná pleť bez vrásek i hezčí nos

Základem spokojeného života je mít ráda sama sebe. Mnoho žen ale v tomto ohledu zaostává. Při pohledu do zrcadla je přepadají spíše negativní emoce. A to hlavně s přibývajícím věkem. Není však nic snazšího, než své kráse trochu vypomoci.
  →
LC Anděl Lifestyle

Kožní nemoci

Rozhovor
  →
LC Anděl Lifestyle

Tajemství Botulotoxinu

Klobásový jed, jak se také botulotoxinu říká, má široké pole využití v každém věku. Umí si poradit s mnoha nedostatky na kráse. A někdy má také všelijakou pověst. Jak to s ním ve skutečnosti je?
  →
LC Anděl Lifestyle

Nejčastější kožní nemoci

článek
  →
LC Anděl Lifestyle

Vyrážky u novorozenců

Vyrážka u novorozence není nic neobvyklého. Pokožka miminka je v prvních týdnech jeho života velmi citlivá a snadno reaguje na různé podněty – ať už se jedná o složení stravy maminky (pokud kojí) nebo o výběr pracího prášku. Mnohdy ani nelze přesnou příčinu zjistit a velmi často jak se objeví, tak zase po čase odezní.
  →
LC Anděl Lifestyle

Pleť po létě

Rozhovor 
  →
LC Anděl Lifestyle

Co pomůže na padání vlasů po porodu ?

článek
  →
LC Anděl Lifestyle

Instantní dávka sebevědomí

Hladká kůže bez ochlupení je v dnešní době estetickým standardem. Bez žiletek či holicích strojků se pravděpodobně málokdo obejde a holení patří mezi pravidelné každotýdenní činnosti mnohých z nás.
  →
LC Anděl Lifestyle

Co se děje s obličejem s přibývajícím věkem ?

Pokud se soustředíme na obličej, jeho podoba je dána pevnými-kostěnými, svaly, podkožním tukem a poslední vrstvou-kůží. 
  →
LC Anděl Lifestyle

Jak si poradit se sezonním padáním vlasů ?

Padání vlasů je přirozený proces. Růst a výpad vlasů podléhá cyklickým změnám. Vlas je nejdříve v aktivní růstové fázi, poté ve fázi klidové, kdy už neroste a neprodukuje pigment, a nakonec přichází fáze, kdy vlas vypadne. 
  →
LC Anděl Lifestyle

Alergie na šperky: jak se jí zbavit?

Někteří lidé snesou například jen ozdoby z pravého zlata, jinak jim hrozí kožní potíže. Alergie na šperky se řadí k nejčastějším alergiím.
  →
LC Anděl Lifestyle

Ošetření cévek

Rozšířené cévky pozorujeme nejčastěji na obličeji nebo nohou. Na obličeji mohou byt první známkou celé řady kožních onemocnění.
  →
LC Anděl Lifestyle

Výplň kyselinou hyaluronovou

Výplňové materiály jsou vhodné v okamžiku, kdy chceme určité oblasti dodat objem. Jsou ideální ke zvětšení malých rtů, zahlazení takzvaných kuřáckých vrásek kolem rtů, pokleslých ústních koutků nebo nosoretních vrásek.
  →
LC Anděl Lifestyle

Ošetření IPL

V boji se stárnutím kůže je jednou z nejpřirozenějších variant, kterou současná medicína zná, snaha o strojové nabuzení novotvorby kolagenu lasery, světly, radiofrekvencí nebo třeba ultrazvukem.
  →
LC Anděl Lifestyle

Pleť v těhotenství

Těhotenství vás změní. Ale jen načas
  →
LC Anděl Lifestyle

Žilky na lýtkách

Popraskané cévky na nohou být čistě estetickým problémem, ale též první známkou vážnějšího žilního onemocnění. Velký vliv má genetická dispozice, ale situaci zhoršuje i působení ženských hormonů.
  →
LC Anděl Lifestyle

Mažte se 30 minut před opalováním, malé děti slunci nevystavujte

Opalování k létu patří, ale nese s sebou i rizika. Pokud to s ním přeháníte, hrozí, že onemocníte rakovinou kůže
  →
LC Anděl Lifestyle

Laserová depilace není IPL

Na trhu se vyskytuje nespočet metod k odstranění nežádoucího ochlupení. Nejčastěji se lze setkat právě s intenzivním pulzním světlem (IPL), který bývá chybně označován za laser. Intenzivní pulzní světlo (IPL) funguje na jiné bázi než laser a tak je zpravidla potřeba opravdu hodně opakování. Vícero opakování ale nezaručuje ovšem stejně tak kvalitní výsledek, jako při použití depilačního laseru. 
  →
LC Anděl Lifestyle

Kůži lze skutečně omladit

Kůži lze omladit a projasnit. Jak hodně kůži omladíme, záleží na její schopnosti, kolik utvoří nového kolagenu. Stárnoucí kůže je atrofická, ztenčená, přibývají na ní stařecké pigmentace a rozšířené cévky. Snižuje se její schopnost tvořit kolagenní vlákna a vázat vodu, ubývá jí kyselina hyaluronová.
  →
LC Anděl Lifestyle

Laser na stresovou inkontinenci

Stává se vám často, že když dobíháte autobus, zakašlete, kýchnete nebo zvedáte něco těžšího, dojde k nechtěnému úniku moči? Patrně vás trápí stresová inkontinence moči, která může vzniknout v souvislosti s těhotenstvím a porodem, dále u žen s vyšší hmotností a dědičnou predispozicí, na vině mohou být též hormonální vlivy nebo přibývající věk.
  →
LC Anděl Lifestyle

Životní styl se podepisuje i na kůži

Civilizační choroby jsou způsobené moderním a nezdravým stylem života a některé z nich se přímo i nepřímo dotýkají také kůže. Nejčastěji se projeví ve formě ekzému a alergických reakcí. Kůže je největší orgán našeho těla, má mnoho funkcí. Tvoří zevní bariéru, která chrání vnitřní orgány před vlivy prostředí. Denně přichází do styku s celou řadou látek, aniž by se poškodila. Dlouhodobé působení škodlivých látek nebo alergenů se však může na kůži projevit.
  →
LC Anděl Lifestyle

Pod respirátor se neličte ani nemažte proti slunci

Nelze obecně říct, jak dlouho můžeme respirátor nosit. „Je to individuální, v zásadě je třeba dodržovat v návodu uvedenou dobu použití, jinak může dojít k poškození jeho funkce a k hromadění kožního mazu, buněk, mikroorganismů a podobě, které mohou sekundárně pleť poškodit. Pokud je to možné, doporučila bych jednou za hodinu, za dvě respirátor sundat a pleť nechat vydýchat.“
  →
LC Anděl Lifestyle

Řešení inkontinence u žen, laserem namísto operace

Stresová inkontinence nemá sice se stresem nic společného, stres je v jejím případě nitrobřišní tlak, který vzniká třeba po zakašlání nebo kýchnutí. Že ale únik moči psychický stres způsobuje, je nasnadě. Třeba v případě pacientky Majky, která podstoupila a pro Vitalia.cz 
  →

Your browser is out of date

We've noticed you're currently using an old version of Interner Explorer. We highly recommend you update your browser for a better experience.