LC Anděl Lifestyle

Jak pozastavit proces stárnutí

invazivní nebo neinvazivní ošetření

Jde to i bez skalpelu a jehel

Zastavit proces stárnutí je snem téměř všech žen. Některé zvolí cestu invazivních procedur, jiné se obávají možných komplikací nebo se jim výsledek nelíbí. Co teď? „Nikdo nebudeme vypadat stále mladě a mít naprosto vypnutou pokožku bez jediné vrásky, to by neměl být ani účel žádného ošetření. Jsme ale schopni dosáhnout toho, že stárnutí přibrzdíme. Důležité je předcházet všem faktorům poškození pokožky,“ radí Gréta Wohlová, korektivní dermatoložka z Laserového centra Anděl.

Pokud vás trápí vrásky, povadající kontury či pigmentace, můžete využít některé z dostupných kosmetických či estetických ošetření a jejich kombinací. „V tuto chvíli je na trhu třeba revoluční mikrojehličková radiofrekvence Morpheus8. Je to jediná bipolární radiofrekvence, která umožňuje ošetření pokožky v různých vrstvách v jedné době. Ideální je právě na ošetření povadlých kontur obličeje, vrásek, stárnoucí pleti, ale i například strií či akné,“ vysvětluje dermatoložka.

Výhodou radiofrekvenčního ošetření je to, že dosahuje až do podkožního tuku. Tepelná energie je do kůže dodávaná pomocí matice s jehličkami a vyvolává lokalizované zahřátí a koagulaci tkáně. Vysoká tepelná energie stimuluje elastinová i kolagenní vlákna čímž napomáhá remodelaci tkáně s výsledným liftingovým efektem. A to vše bez nutnosti chirurgických zásahů.

Dermatologové mají k dispozici i nespočet dalších estetických ošetření, která pomohou pozastavit přirozený proces stárnutí. Ať jde o kožní výplně, aplikaci botulotoxinu, kombinaci různých druhů laserů, intenzivní pulzní světlo nebo mnoho dalších. Pro každého je vhodný jiný typ ošetření, se správným výběrem estetického ošetření vám proto nejlépe poradí zkušený dermatolog.

Zdroj: Za vrásky nemůže jen genetika. Klíčem k úspěchu je dobře zvolená péče

Dostupné z: https://www.idnes.cz/onadnes/moda/starnuti-pleti-vrasky-pece-o-plet-kosmetika.A230619_225526_jpz-krasa-moda_skld

  ⸻  
6.5.2024
  ⸻  
6.5.2024

Další články

Your browser is out of date

We've noticed you're currently using an old version of Interner Explorer. We highly recommend you update your browser for a better experience.