MUDr. Jitka Chaloupecká

MUDr. Jitka Chaloupecká
Vedoucí lékař, korektivní dermatolog
Ve své praxi se soustředí na práci s lasery a ostatními produkty, které se využívají při práci v estetické medicíně. Je držitelkou certifikátů pro práci s lasery, pro aplikaci injekčních implantátů a botulotoxinu, certifikátu pro výkon chemického peelingu a pro provádění manuální lymfodrenáže. Vlastní licenci pro výkon vedoucí lékař - primář v oboru korektivní dermatologie.

 

MUDr. Edita Jatšová

MUDr. Edita Jatšová
Korektivní dermatolog
Roku 1997 absolvovala s vyznamenáním Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Již během všeobecné dermatovenerologické praxi na kožním oddělení Nemocnice Šumperk a Pardubice se věnovala korektivní dermatologii a estetické medicíně. Složila atestaci z dermatovenerologie (2000) a korektivní dermatologie (2003).

MUDr. Gréta Wohlová

MUDr. Gréta Wohlová
Dermatolog
V roce 1992 absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Praxi v oboru dermatovenerologie získala v následujících letech během pobytu na kožní klinice FN Bulovka a kožní klinice FN Motol. Atestaci v tomto oboru složila v roce 1999, specializační způsobilost v roce 2007.

MUDr. Věra Derflová

MUDr. Věra Derflová
Flebolog
MUDr. Věra Derflová absolvovala v roce 1992 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Po ukončení studia pracovala na Dermatovenerologické klinice Na Bulovce, kde se připravovala na atestaci z oboru dermatovenerologie 1. stupně. Atestaci složila v roce 1995. V roce 1998 složila z oboru dermatovenerologie atestaci 2. stupně.