LC Anděl Lifestyle

Instantní dávka sebevědomí

Hladká kůže bez ochlupení je v dnešní době estetickým standardem. 

INSTANTNÍ DÁVKA SEBEVĚDOMÍ?

Hladká kůže bez ochlupení je v dnešní době estetickým standardem. Bez žiletek či holicích strojků se pravděpodobně málokdo obejde a holení patří mezi pravidelné každotýdenní činnosti mnohých z nás. Je to ale činnost docela nevděčná – hladká pokožka bez chloupků vydrží nanejvýš pár dní a pak je třeba celou proceduru opakovat znovu. Naštěstí již existují i jiné metody, jak s nežádoucím ochlupením zatočit – proto jsme se vydali do Laserového centra Anděl vyzkoušet laserovou depilaci!

Zatočit s chloupky jednou provždy

Cest, jak se zbavit chloupků, je bezesporu více. Krom jednorázových žiletek či holicích strojků lze ochlupení odstranit také pomocí depilačního krému či vosku. To však může být velmi bolestivé a efekt bohužel netrvá déle než pár týdnů. Laserová depilace má oproti těmto metodám trvalé výsledky, díky čemuž se vyplatí mnohem více než doživotní nakupování jednorázových pomůcek, krému či vosku. Samotný zákrok spočívá v plošném a rovnoměrném ozáření pokožky laserovým světlem. Paprsek cílí na zárodečnou část cibulky chloupku a pigment, který chloupek barví. K depilaci se používají nejmodernější přístroje s dynamickým chlazením, což zvyšuje komfort zákroku..

Naše zkušenost – depilace obličeje

My jsme vyzkoušeli depilaci horního rtu a brady a výsledky byly znát hned po prvním ošetření! A jak to probíhalo? Zákrok sám o sobě nebyl vůbec bolestivý – na pokožce sice bylo cítit lehké štípání, ale sestřička, která celý zákrok prováděla, měla po ruce ledový pytlíček a v případě potřeby proces zastavila a dané místo zchladila. Byla zde také možnost aplikovat znecitlivující krém, čehož jsme nakonec nevyužili – s ledem se vše zvládlo naprosto v pohodě.

Na samotnou proceduru je dobré přijít bez make-upu, ale v centru jsou připraveni na všechno, a tak vám i na místě poskytnou odličovací krém a pleťovou vodu. Po zákroku byla kůže mírně zarudlá, ale do dvou hodin zarudnutí kompletně vymizelo. Ihned po ošetření se epilované místo zchladí a potře zklidňujícím antiseptickým krémem. Po zákroku se také doporučuje chránit se před sluncem a ozařované místo pravidelně mazat opalovacím krémem (a to i v zimě) s minimálním faktorem SPF 50.

Zdroj: INSTANTNÍ DÁVKA SEBEVĚDOMÍ? VYZKOUŠELI JSME LASEROVOU DEPILACI! [online]. 24. 2. 2022 [cit. 2022-03-02]. ISSN 1804-9044. Dostupné z: https://www.lui.cz/trendy22/18003-instantni-davka-sebevedomi-vyzkouseli-jsme-laserovou-depilaci

LUI.CZ
  ⸻  
6.5.2024
  ⸻  
6.5.2024

Další články

Your browser is out of date

We've noticed you're currently using an old version of Interner Explorer. We highly recommend you update your browser for a better experience.