LC Anděl Lifestyle

Jak se vyplňují rty : průvodce ošetřením

Cílem tohoto estetického zákroku, je zvýraznit nebo zvětšit objem rtů, vyrovnat asymetrii nebo zmírnit vrásky v okolí rtů.

Vyplňování rtů probíhá pomocí dermálních výplní. Cílem tohoto estetického zákroku, je zvýraznit nebo zvětšit objem rtů, vyrovnat asymetrii nebo zmírnit vrásky v okolí rtů. Vyplňování rtů je prováděno vždy kvalifikovaným odborníkem a to dermatologem nebo plastickým chirurgem. 

Celý zákrok lze rozdělit do těchto hlavních bodů:

Konzultace: prvním krokem je konzultace s odborníkem. Během této konzultace by měl pacient a lékař společně diskutovat o cílech a očekáváních, která souvisejí s vyplňováním rtů. Odborník také vyhodnotí zdravotní stav pacienta a zhodnotí, zda je vyplňování vhodné.

Anestézie: většina odborníků používá lokální anestezii, aby minimalizovala nepříjemné pocity během procedury. Tím se snižuje bolest a nepohodlí.

Aplikace: dermální výplně jsou injikovány do konkrétních oblastí rtů. Množství a místa injekcí závisí na cílech pacienta a na tom, co je potřeba upravit.

Tvarování: po injekcích lékař obvykle tvaruje výplně tak, aby dosáhl požadovaného výsledku. To zahrnuje rovnoměrné rozložení výplně a tvarování, aby rty vypadaly přirozeně.

Rekonvalescence: obvykle po proceduře není potřeba dlouhá rekonvalescence. Pacienti mohou začít normálně fungovat téměř okamžitě. V prvních dnech po aplikaci může docházet k mírnému otoku nebo podráždění, které obvykle brzy odezní.


Je důležité poznamenat, že vyplňování rtů dermálními výplněmi by mělo být prováděno zkušeným odborníkem, aby se minimalizovaly rizika a dosáhlo se co nejpřirozenějšího výsledku. Pacient by měl také pečlivě zvážit své cíle a očekávání před procedurou a otevřeně komunikovat s lékařem.

LC Anděl
  ⸻  
6.5.2024
  ⸻  
6.5.2024

Další články

Your browser is out of date

We've noticed you're currently using an old version of Interner Explorer. We highly recommend you update your browser for a better experience.