LC Anděl Lifestyle

Výplň kyselinou hyaluronovou

Výplňové materiály jsou vhodné v okamžiku, kdy chceme určité oblasti dodat objem

Výplň kyselinou hyaluronovou

Výplňové materiály jsou vhodné v okamžiku, kdy chceme určité oblasti dodat objem. Jsou ideální ke zvětšení malých rtů, zahlazení takzvaných kuřáckých vrásek kolem rtů, pokleslých ústních koutků nebo nosoretních vrásek. Stále více žádaná je také modelace, tedy výplň kontur obličeje v oblasti spodní čelisti, brady či tváří, Naopak nevhodné k výplni jsou jakékoli vrásky kolem očí. V této lokalitě jsme ale výplní schopni zmenšit kruhy spodních víček. Na čele pak vyplňujeme nejčastěji mračivou vrásku čela, méně vhodné je zasahovat na horizontálních vráskách čela.

Výplňový materiál se z kůže odbourává v závislosti na tom, jakou má strukturu. Orientačně se ale dá říci, že se látka odbourá přirozenými mechanismy během 2 až 18 měsíců. Během tohoto období ale dochází k velmi intenzívní regeneraci pokožky v ošetřené oblasti, navození novotvorby kolagenu a dokonalé hydrataci hlubokých kožních vrstev. Efekt tak může přetrvat i roky.

Zdroj: Kondice: Pro ženy, které mají energii. Praha: VLTAVA LABE MEDIA, Únor 2022. ISSN 1804-9540.

Editor: Lenka Lysoňková

Časopis Kondice
  ⸻  
21.2.2024
MUDr. Edita Nováková
  ⸻  
21.2.2024

Další články

Your browser is out of date

We've noticed you're currently using an old version of Interner Explorer. We highly recommend you update your browser for a better experience.