MUDr. Jitka Chaloupecká

Vedoucí lékař, korektivní dermatolog

Vedoucí lékař, korektivní dermatolog


Vzdělání

MUDr. Jitka Chaloupecká absolvovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Složila atestaci z dermatovenerologie, korektivní dermatologie a v těchto oborech má licenci ČLK.

Specializace

Ve své praxi se soustředí na práci s lasery a ostatními produkty, které se využívají při práci v estetické medicíně. Je držitelkou certifikátů pro práci s lasery, pro aplikaci injekčních implantátů a botulotoxinu, certifikátu pro výkon chemického peelingu a pro provádění manuální lymfodrenáže. Vlastní licenci pro výkon vedoucí lékař - primář v oboru korektivní dermatologie.

Praxe

Po několikaleté praxi v oboru dermatovenerologie (Kožní klinika FN Na Bulovce) se od roku 1999 zaměřuje na korektivní dermatologii. Pracovala několik let v Asklepionu (klinika a institut estetické medicíny), kde byla vedoucím lékařem a v Esthé (soukromá klinika plastické chirurgie a laserové medicíny). Nyní působí jako vedoucí lékař - primář v LC Anděl.

Zahraniční stáže a semináře

MUDr. Jitka Chaloupecká se účastní tuzemských i zahraničních seminářů a kongresů zaměřených na problematiku laserové a estetické medicíny. Má za sebou odbornou stáž v USA.

Školící a publikační činnost

Od roku 2000 přednáší a školí metody a techniky laserové terapie.

Aktivně publikuje v dermatovenerologických časopisech zaměřených na korektivní dermatologii.

Členství

Je členkou:
  • dermatovenerologické společnosti ČLS JEP,
  • flebologické společnosti ČLS JEP,
  • lymfologické společnosti ČLS JEP,
  • společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP.