Plasma IQ

Plasma IQ funguje na bázi ošetření kůže plazmou – energií, kterou přístroj vytváří na základě ionizace částic vzduchu. Zákrok tedy nemá nic společného s krevní plazmou!
Při ošetření kůže plasmatickou energií dochází k sublimaci – ta mění pevnou hmotu (kůži) v plyn, což vede ke smrštění ošetřované oblasti s minimálním tepelným poškozením okolní tkáně. Tím je umožněno rychlé a nekomplikované hojení kůže. Plasmou IQ můžeme řešit tyto problémy:  

Postup zákroku

Při ošetření kůže plasmatickou energií dochází k sublimaci – ta mění pevnou hmotu (kůži) v plyn, což vede ke smrštění ošetřované oblasti s minimálním tepelným poškozením okolní tkáně. Tím je umožněno rychlé a nekomplikované hojení kůže. Zákrok se provádí po místním znecitlivění anestetickým krémem, trvá přibližně 10–30 minut, dle rozsahu.

Citlivost pokožky

Po zákroku přetrvává několik dní citlivost, zarudnutí a otok ošetřené oblasti. Vytvoří se drobné hnědé stroupky, které se během 1 týdne odloučí. Ošetřenou oblast je po zhojení nutné chránit před UV zářením. Efekt smrštění – kontrakce – kůže je viditelný již během zákroku, konečný efekt posuzujeme asi za 1 měsíc. K dosažení optimálního výsledku je možné zákrok s minimálním odstupem 4–6 týdnů opakovat.

Ceník ošetření Plasmou IQ

Vstupní konzultace s lékařem 400 Kč
Ošetření Plasmou IQ od 6 000 Kč

Objednejte se

Vyplňte formulář vpravo a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Telefonický kontakt

Můžete také zavolat na telefonní číslo +420 222 230 320, +420 602 602 226
(po – pá, 9 – 19 hod).