Fotona SmoothEye – ošetření očních víček

Nejmodernějším vysoce výkonným laserem Fotona Dynamis XS provádíme ošetření očních víček a očního okolí. Při tomto ošetření dochází k výraznému vypnutí povadlé pokožky víček i očního okolí a vyhlazení jemných vrásek.

SmoothEye se využívá zejména při řešení těchto problémů:

Postup zákroku

Na základě řízeného tepelného prohřátí dochází kromě okamžitého účinku smrštění kolagenových vláken k vyvolání neokolagenze. Účinky vedou k celkovému zlepšení pružnosti v ošetřené tkáni. Zlepšují celkovou elasticitu pokožky.

Citlivost pokožky

Zákrok je velmi dobře snášen i bez anestetického krému, nicméně pro větší komfort klienta je možné před zákrokem nanést znecitlivující mast. Ošetření trvá přibližně 30 minut, dle rozsahu. Po zákroku jsou ošetřovaná místa začervenalá a mírně oteklá. Pokožka se po zákroku několik dní lehce mírně šupí. Je vhodné ji chránit před UV zářením. Jde o zákrok neinvazivní, který klienta nevyřadí z běžných denních činností.

Zákrok doporučujeme opakovat 2–3x v měsíčních intervalech.

Ceník ošetření SmoothEye

Vstupní konzultace s lékařem 400 Kč
Ošetření očních víček od 6 000 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny jsou pohyblivé v návaznosti na ceny použitého vstupního materiálu.

Objednejte se

Vyplňte formulář vpravo a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Telefonický kontakt

Můžete také zavolat na telefonní číslo +420 222 230 320, +420 602 602 226
(po – pá, 9 – 19 hod).