Radiofrekvence EndyMed

Radiofrekvence EndyMed 3 DEEP se využívá k vypínání pokožky a zmírnění celulitidy. Řeší zejména tyto problémy:
  • Celulitida – zmírnění celulitidy v oblasti paží, boků, břicha a hýždí
  • Stárnoucí pleť – vypnutí pokožtky obličeje, podbradku a krku
  • Vrásky – redukce jemných vrásek

Postup zákroku

EndyMed 3DEEP je bipolární radiofrekvenční přístroj, který využívá nejnovější technologii s 3D efektem na hluboké vrstvy pokožky. Jedná se o tři dvojice bipolárních elektrod, kdy každá z dvojice vytváří elektromagnetické pole. Toto pole způsobí, že další dvojice ho musí obejít, tím se energie dostane do požadované hloubky, to vše při zajištění maximální bezpečnosti. Přenos energie je mnohonásobně vyšší než u tradičních radiofrekvenčních přístrojů.

Výsledkem prohřátí je pevnější a mladistvá pokožka. Po ošetření radiofrekvencí jsou kolagenová vlákna nejen obnovena, ale je započata tvorba vláken nových.

Ošetření je vhodné pro ženy i muže.

Délka zákroku

V závislosti na ošetřované oblasti zákrok tvá pouze 20 – 45 minut a poté můžete okamžitě pokračovat v běžných aktivitách.

Dlouhodobý účinek

Po ošetření radiofrekvencí jsou kolagenová vlákna nejen obnovena, ale je započata tvorba vláken nových. Pro udržení co nejdelšího efektu se doporučuje zákrok opakovat. Optimálně je třeba podstoupit 6 – 8 ošetření, v závislosti na ošetřované oblasti. Pokud chceme, aby výsledky byly opravdu co nejdelší, měli bychom dbát na zdravý životní styl.

Citlivost pokožky

Ošetření je naprosto bezbolestné, připomíná mírnou tlakovou masáž s prohřátím pokožky. Bezprostředně po zákroku můžete zpozorovat mírné začervenání ošetřované oblasti, které ustoupí do několika hodin.

Ceník: Radiofrekvence EndyMed

Vstupní konzultace s lékařem 400 Kč
Cena zákroku od 1 200 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Objednejte se

Vyplňte formulář vpravo a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Telefonický kontakt

Můžete také zavolat na telefonní číslo +420 222 230 320, +420 602 602 226
(po – pá, 9 – 19 hod).