Mikrojehličková radiofrekvence ScarLet RF

ScarLet mikrojehličková intracelulární bipolární radiofrekvence se využívá k vyhlazení vrásek a vypíná ochablou pokožku. Řeší zejména tyto problémy:

Postup zákroku

ScarLet mikrojehličková intracelulární bipolární radiofrekvence vyhlazuje známky času na tváři, krku i dekoltu. Jedinečná technologie ScarLet Shock Free pomocí 25 zlacených mikrojehliček zavedených do pokožky v hloubce od 0,5 do 3,5 mm. Vyhlazuje vrásky a vypíná ochablou pokožku. Průnik tepelné energie do hlubokých vrstev dermis je počítačově kontrolován.

Ošetření je vhodné pro ženy i muže.

Délka zákroku

V závislosti na ošetřované oblasti trvá zákrok 30 – 60 minut a poté následuje cca 2 hodiny zarudnutí. Po zákroku můžete okamžitě pokračovat v běžných aktivitách.

Dlouhodobý účinek

Liftingový efekt je viditelný ihned po ošetření. K vypnutí pokožky a zlepšení textury pleti dochází postupně v období následujících několika týdnů, kdy probíhá neokolageneze. Optimálně je třeba podstoupit 3 ošetření vždy s měsíční pauzou a poté je možné po 12 měsících zákrok 1 zopakovat jako udržovací.

Citlivost pokožky

Ošetření je minimálně bolestivé a lze ho provádět i v letních měsících. Bezprostředně po zákroku můžete zpozorovat mírné začervenání ošetřované oblasti, které ustoupí do několika hodin.

Ceník: Mikrojehličková radiofrekvence ScarLet

Vstupní konzultace s lékařem 400 Kč
Ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí od 5 500 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Objednejte se

Vyplňte formulář vpravo a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Telefonický kontakt

Můžete také zavolat na telefonní číslo +420 222 230 320, +420 602 602 226
(po – pá, 9 – 19 hod).