Omlazení pleti SmoothFace (rejuvenace) pomocí laseru Fotona Dynamis XS

Díky unikátní kombinaci laserového ošetření SmoothFace dosáhneme jednoho z nejefektivnějších ošetření omlazení obličeje. Nejmodernější typ vysoce výkonného laseru Fotona Dynamis XS působí proti stárnutí v hluboké, střední i povrchové vrstvě kůže. Ošetření se provádí z vnější i vnitřní strany tváře, díky čemuž je efekt omlazení znásoben. Díky kombinaci technologíí dochází k radikálnímu zpevnění pokožky, vyhlazení vrásek a celkovému omlazení. Zákrokem je dosaženo zpevnění pleti a neokolagenze v celé ošetřené oblasti.

SmoothFace se využívá zejména při řešení těchto problémů:

Postup zákroku

Revoluční neablativní intraorální Er:YAG zákrok využívá kontrolovaný a jemný „hluboký ohřev“ ke stimulaci kolagenu a zpevnění pleti. Kromě okamžitého smrštění vláken kolagenu dochází i k neokolagenzi. Výsledkem je celkové zlepšení pevnosti a elasticity ošetřované tkáně, stejně jako vyplnění a pozvednutí nasolabiálních rýh z vnitřní strany tváře. Jemná a studená ablace dokonale zakončuje toto ošetření. Zlepšuje celkový vzhled pokožky a redukuje nedokonalosti pleti, díky nastavení laseru lze provést velmi jemný peel bez tepelných účinků. Odpadá tím rekonvalescence a ošetření je naprosto přesné.

Citlivost pokožky

Jde o zákrok neinvazivní, který klienta nevyřadí z běžných denních činností. Zákrok trvá přibližně 45–60 minut a pro větší komfort klienta je možné použít místní znecitlivující krém. Pokožka se po zákroku několik dní lehce šupí. Je vhodné ji chránit před UV zářením.

Zákrok doporučujeme opakovat. Udržovací zákrok je vhodné provést po 12 měsících.

Ceník ošetření SmoothFace

Vstupní konzultace s lékařem 400 Kč
1 ošetření celého obličeje od 15 000 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny jsou pohyblivé v návaznosti na ceny použitého vstupního materiálu.

Objednejte se

Vyplňte formulář vpravo a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Telefonický kontakt

Můžete také zavolat na telefonní číslo +420 222 230 320, +420 602 602 226
(po – pá, 9 – 19 hod).