Ošetření frakčním laserem

Na našem pracovišti využíváme dva typy frakčních laserů a to frakční CO2 laser MiXto SX a frakční Er.:YAG laser (Fotona).

Využívá se zejména při řešení těchto problémů:

Postup zákroku

Frakčním laserem provádíme ablativní ošetření pokožky obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Frakční laser vyzařuje jakoby mřížku terapeutických mikropaprsků laserového záření. Následně se během několika dnů drobně olupuje svrchní vrstva pokožky. U dalších vrstev kůže dojde k tepelnému prohřátí a díky tomu k novotvorbě kolagenních a elastických vláken. Ke zpevnění pokožky dochází během několika týdnů.

Ošetření celého obličeje trvá cca 30 minut. Dle typu pleti a rozsahu jejího poškození se provádí 1 ošetření či je možné ošetření během 8 týdnů opakovat.

Citlivost pokožky

Zákrok se provádí za použití znecitlivujícího krému. Díky tomuto krému klienti zákrok snáší velmi dobře, někdy pociťují pouze mírné pálení a to zejména po zákroku. Ihned po zákroku je pokožka obvykle mírně zarudlá a pálí.

Doba hojení

Během cca 5 dnů dojde k žádoucímu jemnému oloupání pokožky. Poté již se objevuje omlazená pokožka se zlepšenou texturou a barevně sjednocená. Během několika týdnů bude pokračovat novotvorba kolagenních vláken a tedy vypínání pokožky. Po ošetření frakčním laserem je nutná ochrana před slunečním zářením.

Více o zákroku

Ceník ošetření frakčním laserem

Vstupní konzultace s lékařem 400 Kč
Ošetření celého obličeje 11 000 Kč
Ošetření krku 5 500 Kč
Ošetření dekoltu 6 500 Kč
Ošetření celých hřbetů rukou 5 500 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Před ošetřením frakčním laserem
Průběh ošetření frakčním laserem

Objednejte se

Vyplňte formulář vpravo a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Telefonický kontakt

Můžete také zavolat na telefonní číslo +420 222 230 320, +420 602 602 226
(po – pá, 9 – 19 hod).