Napsali o nás

The Best Woman: Lifting bez skalpelu

Některé ženy se neodhodlají jít „jít pod nůž“. Následný efekt jim zkrátka nestojí za strach, nutnost celkové narkózy a dlouhé hojení. Současné zkrášlování a omlazující metody však nemusí být hned tak drastické.

Jana Hrabáková: Lifting bez skalpelu, The Best Woman 06/2009 | Přečíst celý článek » (PDF, 1.0 MB)

Rytmus života: Laser proti akné

Akné trápí lidi mladé i ty starší. Naštěstí existuje léčba, která si s ním poradí!

„Všechno začíná konzultací,“ vysvětluje MUDr. Jitka Chaloupecká, vedoucí lékařka centra. „Se slečnou jsme si vyjasnili, co má za obtíže. Stále u ní ojediněle vzniká akné, dále má na tvářích drobné jizvičky po akné, které již prodělala, a domluvili jsme se proto, že jako první budeme řešit aktuální akné. Rozhodli jsme se pro kombinaci chemického peelingu a laseru Smoothbeam. Peeling se dělá 4×, laser 3–4×. Procedura je vždy jednou za 2 týdny: První se udělá peeling, pak po 14 dnech laser, pak opět peeling atd.“

Ludmila Anežka Kašparová: Laser proti akné, Rytmus života, 2009 | Přečíst celý článek » (PDF, 1.9 MB)

Lidové noviny: Potíte se příliš? Zatočte s tím

Kruhy v podpaží měl v posledních horkých dnech kde kdo. Spousta lidí se ale potí celoročně. Deodoranty a antiperspiranty jim přitom nezabírají. Jak se zbavit pocení?

Lidové noviny: Potíte se příliš? Zatočte s tím, 7. července 2009 | Přečíst celý článek » (PDF, 1.4 MB)

Estetika & Plastika: Omlazené ruce

Můžete mít krásný obličej, který vám prostřednictvím genů darovala maminka. Možná jste genům a přírodě trochu pomohla kvalitní péčí nebo i některým estetickým vylepšením. Ale málo platné, věk velmi často prozradí ruce.

Jana Hrabáková, Hana Profousová: Omlazené ruce, Estetika & Plastika, 07–08/2009 | Přečíst celý článek » (PDF, 1.8 MB)