Aplikace kožních implantátů (výplní)

S věkem ztrácí pokožka elasticitu a pevnost. Pleť obličeje postupně ztrácí pružnost, sesychá a tím se pozvolna tvoří a prohlubují vrásky.

Kožní implantáty (výplně) se využívají zejména při řešení těchto problémů:

Postup zákroku

Aplikace kožního implantátu je pro klienty jednoduchá, časově nenáročná a nevyřadí klienta z běžného životního rytmu. Pro úspěšnou aplikaci kožních implantátů je důležité, aby aplikaci prováděl erudovaný lékař a materiál byl kvalitní, bezpečný a hypoalergenní. Před aplikací výplně je důležitá konzultace s lékařem, který rozhodne o tom, který typ výplně je pro vás nejvhodnější a vše vám vysvětlí.

Délka trvání implantátů je obvykle rok. Samozřejmě existují individuální rozdíly jak ve vlastní trvanlivosti implantátů, tak v jeho odbourávání v kůži.

Typy výplníNejčastěji se používá gel z kyseliny hyaluronové, který je bezpečný, hypoalergenní, snadno aplikovatelný, navozuje tvorbu kolagenu, váže vodu a tím dochází k hydrataci problematických lokalit.

Citlivost pokožky

Zákrok se pro lepší komfort provádí v místním znecitlivění a vlastní výplň se aplikuje ultra tenkými jehličkami. Zákrok je téměř bezbolestný. Kožní implantát vyplní vrásku a zlepší tím vzhled obličeje. Při tvarování a zvětšování rtů se používá znecitlivění pomocí svodné anestezie.

Doba hojení

Efekt je okamžitě viditelný a po vlastní aplikaci výplně není třeba žádná speciální péče.

Fotogalerie


Ceník aplikace kožních implantátů

Typy výplní

Restylane, Juvéderm Ultra 2, Juvéderm Ultra 3, Juvéderm Ultra 4, Juvéderm Voluma, Juvéderm Ultra Smile, Juvéderm Vollbela, Restylane Perlane

Vstupní konzultace s lékařem
400 Kč
Cena kožních implantátů je stanovena dle použitého a spotřebovaného množství materiálu
od 5 000 Kč

Objednejte se

Vyplňte formulář níže a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Telefonický kontakt

Můžete také zavolat na telefonní číslo +420 222 230 320, +420 602 602 226
(po – pá, 9 – 19 hod).

Kontaktní formulář

Vaše jméno:

Váš e-mail:

Kontaktní telefon:

Zvolte požadovanou proceduru:

Vaše zpráva:

Antispamová ochrana, prosím spočítejte následující příklad a napište výsledek číslem (např. 2, 4, 10)
dva a dva=