Hydrolifting

Hydrolifting je metoda vypnutí pleti přímou aplikací kyseliny hyaluronové s mimořádnou hydratační kapacitou, kterou tak nahrazuje její postupnou ztrátu. Pro zastavení stárnutí pokožky je nezbytné dodání látek, které kůže s věkem ztrácí a které potlačují její ochabnutí.

Postup zákroku

Kyselina hyaluronová s glycerolem (či manitolem) se rovnoměrně aplikuje ultratenkou jehlou do pokožky obličeje. Tato látka během krátké doby zlepší kvalitu pleti díky rychlé rehydrataci, obnovení elasticity kůže a chrání proti působení volných radikálů. Zákrok je vhodný okolo třicátého roku věku. Kdy má optimální preventivní anti-aging efekt a zamezí rozvoji příznaků stárnutí – vrásek, ztrátě jasu, tonu, pružnosti a pevnosti. S přibývajícím věkem se snižuje hydratační kapacita a je pak výhodné naplno využívat „liftingového“ efektu omlazení aplikací kyseliny hyaluronové.

Aplikace trvá cca 30 minut, těsně po zákroku je pokožka zarůžovělá, lehce oteklá a mohou na ní být patrny drobné tečky po vpiších v závislosti na citlivosti kůže. Po zákroku je možné na pleť aplikovat make-up a pokračovat v denních aktivitách.

Následující ošetření je doporučeno s odstupem 2–4 týdnů. Udržovací péče je vhodná každých 3–6 měsíců.

Pro aplikaci je vhodný mimo obličeje také krk, dekolt a hřbety rukou.

Ceník ošetření cévním laserem

Vstupní konzultace s lékařem
400 Kč
Cena zákroku od
6. 000 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Objednejte se

Vyplňte formulář níže a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Telefonický kontakt

Můžete také zavolat na telefonní číslo +420 222 230 320, +420 602 602 226
(po – pá, 9 – 19 hod).

Kontaktní formulář

Vaše jméno:

Váš e-mail:

Kontaktní telefon:

Zvolte požadovanou proceduru:

Vaše zpráva:

Antispamová ochrana, prosím spočítejte následující příklad a napište výsledek číslem (např. 2, 4, 10)
dva a dva=