Ošetření frakčním laserem

Na našem pracovišti využíváme dva typy frakčních laserů a to frakční CO2 laser MiXto SX a frakční Er.:YAG laser (Fotona).

Využívá se zejména při řešení těchto problémů:

Postup zákroku

Frakčním laserem provádíme ablativní ošetření pokožky obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Frakční laser vyzařuje jakoby mřížku terapeutických mikropaprsků laserového záření. Následně se během několika dnů drobně olupuje svrchní vrstva pokožky. U dalších vrstev kůže dojde k tepelnému prohřátí a díky tomu k novotvorbě kolagenních a elastických vláken. Ke zpevnění pokožky dochází během několika týdnů.

Ošetření celého obličeje trvá cca 30 minut. Dle typu pleti a rozsahu jejího poškození se provádí 1 ošetření či je možné ošetření během 8 týdnů opakovat.

Citlivost pokožky

Zákrok se provádí za použití znecitlivujícího krému. Díky tomuto krému klienti zákrok snáší velmi dobře, někdy pociťují pouze mírné pálení a to zejména po zákroku. Ihned po zákroku je pokožka obvykle mírně zarudlá a pálí.

Doba hojení

Během cca 5 dnů dojde k žádoucímu jemnému oloupání pokožky. Poté již se objevuje omlazená pokožka se zlepšenou texturou a barevně sjednocená. Během několika týdnů bude pokračovat novotvorba kolagenních vláken a tedy vypínání pokožky. Po ošetření frakčním laserem je nutná ochrana před slunečním zářením.

Více o zákroku

Fotogalerie zákroku

Ceník ošetření frakčním laserem

Vstupní konzultace s lékařem
400 Kč
Ošetření celého obličeje
11.000 Kč
Ošetření krku
5.500 Kč
Ošetření dekoltu
6.500 Kč
Ošetření celých hřbetů rukou
5.500 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Objednejte se

Vyplňte formulář níže a nezávazně se objednejte ke konzultaci na klinice LC Anděl. Kontaktujeme vás co nejdříve a společně se domluvíme na podrobnostech konzultace.

Telefonický kontakt

Můžete také zavolat na telefonní číslo +420 222 230 320, +420 602 602 226
(po – pá, 9 – 19 hod).

Kontaktní formulář

Vaše jméno:

Váš e-mail:

Kontaktní telefon:

Zvolte požadovanou proceduru:

Vaše zpráva:

Antispamová ochrana, prosím spočítejte následující příklad a napište výsledek číslem (např. 2, 4, 10)
pět a pět=